Miesiąc Świadomości Raka Piersi – Daj uwagę i przestrzeń swoim emocjom

Różowy Październik to szczególny czas zwrócenia uwagi na profilaktykę nowotworową. Pamiętając o profilaktyce nowotworowej, warto zatrzymać się i z uwagą i łagodnością poświęcić ten czas na zaopiekowanie się całym swoim organizmem. Przy okazji trwającego Miesiąca Świadomości Raka Piersi przez kilka najbliższych dni będą pojawiały się tutaj małe wskazówki-inspiracje, co warto zrobić dla siebie – swojego zdrowia fizycznego i psychicznego w tym wyjątkowym, różowym czasie. 

Dzisiaj chciałabym Cię zaprosić do zwrócenia uwagi i przyjrzenia się swoim emocjom. Jesteśmy naczyniem połączonym – nie możemy zadbać o swój organizm nie dbając o zdrowie psychiczne.


Czy pamiętasz, by znaleźć czas dla siebie? Czy masz swój sposób na rozładowanie stresu i napięcia po wymagającym dniu?

Co Cię relaksuje? Co sprawia, że się uśmiechasz? Co buduję Cię siłą i spokojem? Zapraszam Cię dzisiaj do refleksji i zbudowania (oczywiście o ile go nie masz:) swojego rytuału mocy – codziennej, nawet krótkiej rutyny, która będzie chwilą tylko dla Ciebie, która przypomni Ci, że jesteś ważna, że zajmowanie się swoimi emocjami jest ważne. Może samotna poranna kawa? Krótka relaksacja przed snem? Spacer? Basen? Chwila z książką?

Pamiętaj – zdrowe dbanie o innych zaczyna się od dbania o siebie. 💚

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s